Najczęściej zadawane pytania

W tej sekcji zobaczą Państwo najczęściej zadawane pytania przez użytkowników system RevoGlas. Aby poznać odpowiedź wystarczy kliknąć na interesujące Państwa pytanie.
Jeżeli nie znaleźli tu Panstwo odpowiedzi na swoje pytanie prosimy o kontakt. Nasz specjalista z przyjemnością odpowie na każde pytanie dotyczące RevoGlas i pozostałych naszych produktów.

1) Próbowałem innych systemów,jednak z ograniczonym sukcesem. Jaką mam gwarancję,że RevoGlas rzeczywiście działa? 

2) Czy RevoGlas działa także na szkło hartowane?

3) Czy można zastosować RevoGlas także na przednią szybę samochodu?

4) Czy RevoGlas działa także na lustrach?

5) Jak głębokie zadrapania RevoGlas może usunąć?

6) Czy RevoGlas poradzi sobie także z większymi pracami?

7) Jak RevoGlas radzi sobie z uszkodzeniami z budowy, takich jak uszkodzenie stiuku?

8) Podczas szlifowania robią się delikatne koliste ryski dlaczego?

9) Dobrze wiem dlaczego powstawały koliste rysy ale jak teraz je usunąć?

10) Właśnie skończyłem naprawy niektórych szkieł i gdy patrzę prosto przez szybę jest jasne, ale jak tylko patrzę przez naprawiony obszar pod kątem widzę mglisty cień, gdzie była szlifowania.Co robię źle?

RevoGlas

FAQ 1: Próbowałem innych systemów,jednak z ograniczonym sukcesem. Jaką mam gwarancję,że RevoGlas rzeczywiście działa?

RevoGlas nie jest pogobny do żadnego innego systemu na rynku na całym świecie.RevoGlas naprawia rysy i uszkodzenia spowodowane kwasem, usuwa resztki fabryczne i trudne plamy z każdego rodzaju szkła szybciej, ekologiczniej i ma niższy koszt naprawy bez zniekształceń. Ręczymy za nasze produkty oferując gwarację produkty, więc jeśli RevoGlas System nie zadziała tak jak powinien odkupimy go w ciągu 30 pierwszych dni użytkowania.

 

< wróć do FAQ >

RevoGlas

FAQ 2: Czy RevoGlas działa także na szkło hartowane?

Tak, oczywiście. Jedyna różnica między szkłem hartowanym a tradycyjnych jest taka, że szkło hartowane zostało poddane obróbce cieplnej dla wytrzymałości i bezpieczeństwa (łamie się na małe kawałki). RevoGlas jest szeroko stosowane na szkło hartowane w wystawach sklepowych, oknach oraz drzwiach, a wyniki są takie same jak w przypadku szkła tradycyjnyjnego - całkowita przejrzystość bez widocznych zniekształceń. 

 

< wróć do FAQ >

RevoGlas

FAQ 3: Czy można zastosować RevoGlas także na przednią szybę samochodu?

System RevoGlas jest z powodzeniem wykorzystywany w wielu różnych rodzajach szyb samochodowych w wielu pojazdach, jednak rodzaj uszkodzenia i kształt przedniej szyby może mieć wpływ na wynik.

Polerka RevoGlas jest zoptymalizowana do szkła płaskiego i osiąga doskonałe wyniki bez zniekształceń na płaskich szybach w aucie (boczne), jak i w autobusach czy pociągach.Potencjalne ograniczenia w usuwaniu uszkodzeń z przedniej szyby samochodu bez zniekształceń, wzrastają wraz z krzywizną szyby. Jednak polerka RevoGlas do krawędzi radzi sobie także z giętymi szybami samochodowymi. Świadczyć może o tym przypadek jednego z naszych klientów, który usunął rysy powstałe na szkle w wyniku umycia szyby ostrą częscią gąbki.

Wyjątkiem od reguły stanowią jednak szyby piaskowane oraz z pęknięciami.

 

< wróć do FAQ  >

 

RevoGlas

FAQ 4: Czy RevoGlas działa także na lustrach?

 Tak. Lustro jest zwykłym płaskim kawałkiem szkła tylko że z odbijającą powłoką z tyłu.

 

< wróć do FAQ >

RevoGlas

FAQ 5: Jak głębokie zadrapania RevoGlas może usunąć?

Do tej pory nie dostaliśmy od Państwa jakichkolwiek informacji o rysach czy uszkodzeniach, których nasz system nie potrafiłby usunąć. Dość głębokie rysy od 0,04-0,1mm są bezproblemowo usuwane bez zniekształceń. Obecnie współpracujemy z American National Standards Institute (ANSI) nad ulepszeniem naszego systemu tak aby usuwał bez zniekształceń rysy od 0,1 do nawet 0,2mm.

RevoGlas specjalnie dla głebokich rys wytworzył system dzięki któremu po naprawie nie ma jakichkolwiek zniekształceń. Wprawdzie taki rodzaj uszkodzeń wymaga nieco więcej czasu na naprawę jednak i tak oszczędzają Państwo przynajmniej 50% kosztów wymiany całej szyby. Takie oszczędności sprawiają że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

 

< wróć do FAQ >

RevoGlas

FAQ 6: Czy RevoGlas poradzi sobie także z większymi pracami?

Tak. Jednym z przykładów z dużych zleceń, które udało się pomyślnie wykonać był użytkownik RevoGlas, którego firma miała do naprawy około 600 m2 powierzchnia zarysowanego szkła, naprawiła to w cztery tygodnie, w cztery osoby, dwoma systemami. Uszkodzenia szkła rozciągały się na 4 metry, laminowane i hartowane szkło z zadrapaniami z dwóch stron wytartymi. Koszt naprawy wyceniono na 60.000,00 euro. RevoGlas po zakończeniu naprawy bez żadnych uszkodzeń wyceniło na 26.000,00 euro, więc 55% mniej.

 

< wróć do FAQ >

RevoGlas

FAQ 7: Jak RevoGlas radzi sobie z uszkodzeniami z budowy, takich jak uszkodzenie stiuku?

Zaraz po graffiti, uszkodzenia stiuku to najczęstszy problem z jakim borykają się nasi klienci. Są bardzo zadowolenie wiedząc że teraz dzięki RevoGlas mogą naprawić uszkodzenie bez konieczności wymiany i bez jakichkolwiek zniekształceń, za część sumy którą musieliby przeznaczyć na wymianę na nowy. Naprawy można robić wewnątrz, bez konieczności wynoszenia szkła na zewnątrz.

 

< wróć do FAQ >

RevoGlas

FAQ 8: Podczas szlifowania robią się delikatne koliste ryski dlaczego?

Często podczas pierwszych napraw, nowi użytkownicy RevoGlas zauważają powstawanie takich rysek. Przyczyny ich powstawania mogą być dwie:

1. RevoDisks nie przylega dokładnie do powierzchni szkła podczas szlifowania. Rysy są wtedy zazwyczaj koliste lecz niepełne, otwarte. Trzeba bardziej docisnąc Renu w miejscach w których rysy się nie pojawiają.

2. The RevoDisk jest dociskany do powierzchni szkła zbyt dużą siłą. Koliste rysy są wtedy zamknięte , pełne. Zmniejszenie nacisku zatrzyma ten proces.

 

< wróć do FAQ >

RevoGlas

FAQ 9: Dobrze wiem dlaczego powstawały koliste rysy ale jak teraz je usunąć?

Są to normalne zadrapania. Usuń je tak jak jakiekolwiek inne rysy czy uszkodzenia. Pamiętaj tylko że masz tylko tak długo szlifować szkło aż zejdą tysy nie krócej nie dłużej.

 

< wróć do FAQ >

RevoGlas

FAQ 10: Właśnie skończyłem naprawy niektórych szkieł i gdy patrzę prosto przez szybę jest jasne, ale jak tylko patrzę przez naprawiony obszar pod kątem widzę mglisty cień, gdzie była szlifowania.Co robię źle?

Podobnie do wirowania, są dwie rzeczy, które mogą spowodować lub przyczynić się do mglistego cienia podczas procesu naprawy:

1. Za mało czasu dysk Pre-Polish był używany i, w rezultacie, wszelkie ślady szlifowania nie zostały usunięte.

2. Szkło wymaga dodatkowego polerowania. Więc, jak długo jest wystarczająco długo przy polerowaniu? To zależy od szkła i wielkości naprawy, ale z praktyką wkrótce dowiedzie się, co trzeba zrobić,żeby doprowadzić szkło do odpowiedniego stanu.

Dobrą praktyką jest zaznaczanie obszaru roboczego markerem bądz kredą z drugiej strony szyby. Pozwala to cały czas kontrolować uszkodzone miejsce. Następne pracujemy cały czas tylko w tym obszarze tak aby szkło było bez uszkodzeń i smug. Taka organizacja pracy pokaże Panstwu jak dużo czasu potrzeba aby usunąć określone uszkodzenie i w przyszłosci pozwoli na skrócenie czasu pracy.

 

< wróć do FAQ >