Innowacje w Front Przywrócenia

Renovio opracował rewolucyjną koncepcję renowacji elewacji i czyszczenia. Pojęcie to obejmuje szeroki zakres innowacyjnych profesjonalnego czyszczenia i renowacji elewacji produktów do walki nawet z najtrudniejszymi zadaniami. Ponadto Renovio oferuje programy szkoleń i wyraźne instrukcje, które pomogą Ci uzyskać jak najwięcej ze swojego działania.

Do nowoczesnych materiałów fasadowych

Produkty Renovio są idealne do wysokich biurowców, mieszkania i budynki przemysłowe. Podczas gdy firmy sprzątające mają widzę na temat piaskowania i czyszczenia murów, to oczywisty jest brak wiedzy na temat nowoczesnych materiałów elewacyjnych, jak szkło, aluminium anodowane i powlekane proszkowo, stali nierdzewnej i osłonowych materiałów polyplast, które wymagają wyższego poziomu obsługi.

Znakomite wyniki

Najlepsze produkty Renovio pozwalają na odnowienie i ochronę dobrego wyglądu budynku w niespotykany sposób. Nie tylko pomoże Ci w wyczyszczeniu w lepszy i szybszy sposób,ale także elewacje będą wyglądać lepiej o wiele dłużej niż kiedykolwiek wcześniej. Dostaniesz za rozsądną cenęcoś dzięki czemu będziesz mógł się odróżnic od konkurencji. Produkt był już z powodzeniem stosowany przez wiele lat na wielu budynkach w Holandii.