Anti-Graffiti Protection & Coating

Aby zapobiec graffiti i ciągłemu używaniu wysokiego ciśnienia, zaleca sie użyć środka impregnującego.Ważne jest to, że nie jest istotne zmniejszenie dyfuzji pary wodnej. Również zachowanie barwy i połysku są ważne. GRATCH Hydro SP zawiera te trzy właściwości.

GRATCH Hydro SP Anti-Graffiti Impregnacja


 
GRATCH Hydro SP Anti-Graffiti Impregnering

GRATCH Hydro SP jest wodnym, mlecznym, ale czystym szuszącym impregnatem i może być
używana do leczenia mineralnych substancji, takich jak: wapienno-piaskowej cegły, cegły, naturalnego kamienia,tynku i betonu,a także rzeźb i pomników.

Po zastosowaniu go osadza się na w porach ścian jako warstwa makro-molekularna.
Po wyschnięciu impregantu tworzy specjalną powłokę chroniącą przed przeniknięciem farby oraz pigmentu w strukturę ściany. Dzięki impregnatowi graffiti może być łatwo usunięte. Wystarczy polać ciepłą wodą pod małym ciśnieniem ścianę w miejscu zabrudzenia. Nie pozostawia żadnych uszkodzeń. Co więcej oprócz usuwania Gratch Hydro SP Anti-Graffiti Impregnacja zapobiega absorbcji wody oraz zanieczyszczeń. Struktura powierzchni na której nasz preparat został uzyty zostaje zachowana.

                                             Zamów już teraz >>>

GRATCH Powłoka
Anty-Graffiti
GRATCH Anti-Graffiti Coatings

GRATCH Anti-Graffiti Coating to powłoka Anty-Graffiti do uniwersalnego użytku. Przeźroczysta, bazująca na wodzie i złożona z dwóch komponentów. Powłoka nie zawiera rozpuszalników i dotępna jest matowa, z połyskiem, może też być przeźroczysta lub kolorowa.

Powłoka Gratch może wytrzymać nawet kilka czyszczeń bez żadnych uszkodzeń. Można ją stosować wewnątrz jak i na zewnątrz budynków (beton, cegła, powierzchnia malowana), na autobusach i pociągach, budkach telefonicznych, przystankach jak znakach.

Gratch Anty-Graffiti dostosowuje się do potrzeb. W celu uzyskania wiekszej ilości informacji prosimy o kontakt: info@gratch.com