Zmywacz graffiti

Dzięki ciągłej kontunuacji i intensyfikacji testów laboratoryjnych mozemy dostarczyć Państwu najwyższej jakości zmywacze do graffiti: GRATCH Graffiti Remover, GRATCH SRA Shadow Remover, GRATCH SOFT Remover oraz GRATCH ULTRA Gel.

GRATCH Graffiti Remover

GRATCH Graffit Remover

Zmywacz do graffiti Gratch to unikalny produkt, który może być używany niemal na każdy rodzaj powierzchni bez niszczenia jej. Nasz produkt charakteryzuje się szybką aplikacją, wysoką wydajnością oraz oczywiście niewiarygodną wręcz skutecznością.

Zmywacz do graffiti GRATCH nadaję się niemal do każdej powierzchni, zarówno gładkiej jak i porowatej. Jest biodegradowalny.
Można go aplikować na budynki (beton, cegła, malowana powierzchnia), autobusy i pociągi (lakier, wnętrze, gumę, szkło), budki telefoniczne, sygnalizację świetlną czy skrzynki pocztowe. Działa szybko i skutecznie. Wystarczy obficie spryskać zmywaczem do graffiti GRATCH zabrudzoną powierzchnię i zostaić na 1-10 minut (w zależności od rodzaju powierzchni). Po jakimś czasie graffiti zacznie spływać.

                                       Zamów już teraz>>>

GRATCH SRA
Shadow Remover

GRATCH SRA Schaduwverwijderaar

GRATCH SRA Shadow Remover usuwa nawet najtrudniejsze do zmycia griffiti z porowatej
powierzchni w szybki i łatwy sposób.

Wystarczy spryskać obficie GRATCH SRA Shadow Remover
zabrudzoną powierzchnię i zostawić na 1-10 minut ( w zależności od rodzaju powierzchni). Graffiti
zmoczy się i zacznie spływać. 

GRATCH SOFT Remover


GRATCH Soft Remover

GRATCH SOFT Remover nadaje się niemal do każdej wrażliwej powierzchni, jest
biodegradowalny.

Odpowiedni do znaków drogowych, sztukaterii, plexi, aluminium, cyny etc. Usuwa
graffiti bez uszkadzania powierzchni.
Wystarczy spryskać obficie zanieczyszczoną powierzchnię GRATCH SOFT Remover, zostawić na 1-5 minut (w zależności od rodzaju powierzchni). Gładka powierzchnia może być łatwo czyszczona poprzez gąbkę i gorącą wodę. Szorstkie powierzchnie wysokim ciśnieniem. Znaki drogowe mogą być czyszczone GRATCH SOFT Remover i szmatką.

                                       Zamów już teraz>>>

GRATCH ULTRA Gel


GRATCH ULTRA Gel

Do bardzo zniszczonych powierzchni został wynaleziony zmywacz w formie żelu- GRATCH ULTRA Gel. Zaletą jest to, że preparat może być używany do wielowarstwowych graffiti. Żel jest nakładany na graffiti i przenika przez farby, zmywając je.

Pokrycie graffiti folią jest zbyteczne. Pomimo efektywnej pracy, żel ten nie zawiera żadnych zmiennych organicznych składników. Nałożenie preparatu jest proste, wystarczy nałożyć GRATCH ULTRA Gel na zabrudzoną powierzchnię, następnie zostawić na 30 do 40 minuty (w zależności od rodzaju powierzchni). Polewać gorącą wodą pod wysokim ciśnieniem kiedy farba zaczyna spływać.

                                       Zamów już teraz>>>

GRATCH BLANKET

1,80 x 1,00 m

GRATCH BLANKET

GRATCH BLANKET Filter jest wyposażony w filtr. Przez umieszczenie go na ziemii na przeciwko
zabrudzonej powierzchni można filtrować wodę.

W ten sposób resztki farby mogą być gromadzone. Żadne szkodliwe substacje nie dostają siędo środowiska. GRATCH BLANKET nie pochłania wody, więc waga urządzenia nie zwiększa się. 

                                   Zamów już teraz>>>