Niezastąpiony system RevoGlas

The Glass Scratch Removal System jest pierwszym na rynku przemysłowym rozwiązanie do usuwania zadrapań oraz wżer kwasowych ze szkła. Niezależnie od wielkości zniszczeń oraz głebokości do każdego rodzaju szkła. Dzięki RevoGlas będziesz mógł naprawić 75%-95% szklanych paneli, które wcześniej musiałeś wymienić, a to wszystko za część kosztów oraz czasu jakie trzeba poświecić na całkowitą wymianę.

Opatentowany system suchego szlifowania

RevoGlas to opatentowany system suchego szlifowania który umożliwia całkowitą odnowę przejrzystości oraz połysku szkła, poprzez usunięcie nawet najgorszych uszkodzeń, bez jakichkolwiek zniekształceń. System RevoGlas jest uniklany na tle innych systemów usuwających zadrapania i szlifujących na mokro. Naprawa przebiega niezwykle szybko – bez bałaganu oraz skomplikowanych ustawień. Nasi użytkownicy z różnych kontynentów są zachwyceni swoimi rezultatami. Część z nich nie wierzy że powierzchnia szkła została naprawiona, całkowicie wymieniona.

Profesjonalne narzędzia dla specjalistów od szkła

System RevoGlas odmienił cały przemysł naprawy szkła na zawsze. Specjaliści od szkła w niektórych krajach stali się bardziej efektywni, zyskowni oraz zdolni do naprawy szkła, które wcześniej mogło być tylko wymienione.

* Zobacz nasze demonstracyjne video, pokazujące skuteczne usuwanie zadrapań ze szkła
* Zobacz zdjęcia robione przed i po zastosowaniu naszych narzędzi
* Możesz użyć naszej strony aby dowiedzieć się więcej o RevoGlas

RevoGlas Gwarancja ns produkty

Gwarancja obejmuje wady systemu produkcji lub wykonania na okres 30 dni i 2 lat na polerce.